Ses Dosyalarını İndirme Eklentisi Audio Downloader Prime

Ziyaret ettiğim sayfalarda oluşturulmuş ses listelerinde çalınan .mp3 dosyalarını indirmek için eklenti araştırması sonucunda bulduğum bir eklentiyi sizinle paylaşmak istiyorum. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir sitede çalınan ses dosyasını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız Audio Downloader Prime adlı eklenti işinizi görecektir.

Eklenti sayesinde ziyaret ettiğiniz sitelerde çalan müzik, ses dosyalarını bilgisayarınıza indirerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Audio Downloader Prime farklı tarayıcılar için ses dosyası indirme işini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışabilmekte. Eklenti gayet başarılı fakat her web sitesinden ses dosyası indirebileceğinizi söylememiz de mümkün değil. Eklenti ile Youtube’dan ve oradan alınan içeriklerden ses indirme imkanınız bulunmamakta.

Eklentiyi indirip kurduktan sonra ses dosyasını indirmek istediğiniz sayfayı açın ve dosyanın çalmasını sağlayın. Eklentinin tarayıcınızın araç çubuğuna eklediği butonda yakalanan ses dosyası sayısının gösterilmesi gerekiyor. Bu butona tıklayın.

Dosyanın adresine ulaşıp, kopyalamak için Copy başlığının altında yer alan makas simgesine tıklayın. Dosyayı bilgisayarınıza indirmek için Download başlığı altında yer alan indirme simgesine tıklayın. Dosya varsayılan indirme klasörünüze indirilmeye başlayacaktır.

Audio Downloader Prime – Ses dosyası .mp3 indirme eklentisi

11 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*